Logo Perfect Holiday

O nas

Firma "Perfect Holiday" istnieje od 1993 roku jej prezesem jest Pani Iwona Piórkowska. Celem portalu www.perfectholiday.pl, jest ułatwienie osobom szukających urlopu, znalezienie właściwej oferty, w krótkim czasie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Zatrudniamy fachowców, których usługi są do państwa dyspozycji. Osoby te znają dokładnie oferty prezentowane w portalu i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości służą Państwu pomocą.

NASZE BIURO

Posiadamy biuro podróży, mieszczące się w Wałbrzychu przy ul.Konopnickiej 1a. Biuro zlokalizowane jest w centrum miasta, także nasi klienci nie mają problemów z dojazdem do nich, w promieniu 100m znajdują się parkingi na ok 80 samochodów.

 

O PORTALU

W naszej wyszukiwarce znajdziecie Państwo oferty większości polskich biur podróży. Wszystkie oferty aktualizowane są na bieżąco przez 24 h/dobę. Prezentujemy Państwu opisy hoteli, zdjęcia, opinie a także położenie hoteli z satelity. Zapewniamy zróżnicowane propozycje dla każdej grupy klientów. Gwarancją dobrego i bezpiecznego wypoczynku jest nasza współpraca z renomowanymi organizatorami wypoczynku. Prezentowane propozycje pochodzą z pewnych i rzetelnych źródeł. Każdy z Partnerów Portalu posiada niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje i ubezpieczenia.